Paralizator w iphonie?

 

Nigdy nie twierdziłem, że jestem mądry. Sprytny? Być może. Odważny? Jasne. Ale kiedy przychodzi do bezpieczeństwa osobistego, moje plecy wysztywniają się dziwnie…. Toparalizator w iphoniew telefonie samo poczułem w ostatni dzień targów  CES 2014, po tym, zobaczyłem ten gadżet najnowszy produkt z Yellow Jacket, etui do telefonu z wbudowanym paralizatorem wykonane dla iPhone 5 / 5S. osztuje $ 150, jest w stanie ładować iPhone, gdy bateria wyczerpie … iiiiii pompuje 950 tysięcy woltów w wybraną ofiarę. Oczywiście, musiałem dać mu szansę.
Korekta: Po odzyskaniu przytomności, faceci z Yellow Jacket uprzejmie poinformowali mnie, że nowy case do  iPhone 5 / 5S w rzeczywistości wypompowuje 950.000 woltów, a nie marne 650 tysięcy wygenerowanych przez wcześniejszy model. Wiecej voltów jeszcze wiecej przyjemności.

 

Ccielibyście taki? Może prezent dla dziewczyny?
Czytaj więcej: http://www.digitaltrends.com/ces-videos/yellow-jacket-stun-gun-case-shock/#ixzz3OqJkP9Py

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>