7 gadżetow przyszłości do Twojej Kuchni

Internet of Things wszedł miejsca w kuchni. Mamy teraz aplikacje, aby włączyć ekspres do kawy, patelnie, który monitoruje ciepło  iPhonem stworzyć perfekcyjny stek jest w zasięgu reki. Oto niektóre z najlepszych gadżetów, które torują sobie drogę do naszej kuchni w najbliższej przyszłości.

 

1. Palata domowy Smart Grill

Palate home smart grill   

To nie jest  grill przeciętnego Kowalskiego. Palata (Podniebienie) Smart Grill może doskonale przygotować niemal każdy rodzaj potrawy  na podstawie wagi, składu, a pożądanego stopnia wypieczenia, kontrolowany przez aplikację na iPadzie.

 

2. Pantelligent – intelligentna patelnia (co za udana nazwa)

Regulacja temperatury i doskonały  pomiar czasu. Ten gadżet pozwala sprawdzić dokładną temperaturę wewnątrz łososia, steka czy co tam jeszcze lubisz piec i da Ci znać, kiedy będzie gotowy, bez wbijania do niego widelca. Aplikacja Pantelligent dla iPhone monitoruje gotowania i pozwala wiedzieć, idealny czas, kiedy jedzenie jest zrobione.

inteligentna patelnia SMart frying pan

 

 

3. Waga kuchenna z aplikacją na iPada

Ten ma być łatwa w obsłudze waga kuchenna do pieczenia, który prowadzi użytkownika przez wybrane przepisy wyświetlane na iPadzie. Wybierasz, który przepis chcesz na aplikacji, a następnie kładziesz miskę na wadze wyposażonej w nadajnik bluetooth, dosypujesz każdy kolejny składnik, aż aplikacja mówi. że wystarczy i podaje instrukcje co wsypać dalej. Postępujesz z instrukcjami i tworzysz ciasta, ciasteczek lub co tam jeszcze chcesz.

kitchen scale

 

4. LiveBlends – urzadzenie do robieni smoothies

Zespół firmy LivBlends odpowiadał głównie za do dostarczania soku w Bay Area do teraz, od dzisiaj zajmują się czymś trochę innym, maszyną która nie ma nazwy ale podobno wiele potrafi, to samoczyszczący się blender który w 30 sekund sieka owoce i wykonuje cała brudną robotę by w efekcie otrzymaę doskonałe smooties.. może

Livblends smoothie maker

 

5. Prep Pad od firmy Orange Chef

Prep Pad zbiera informacji na temat wartości odżywczych składników, które kładziemy na wadze podłączonej do iPada. Informacje te są następnie przekazywane do aplikacji iPad więc wiesz dokładnie, ile kalorii, węglowodanów, tłuszczu i białka jest w żywności. Mozesz przeglądać tygodniowe zestawieni czy połączyć dane z innym urządzeniem np trackerem aktywności  Jawbone  aby pomóc w kontroli osiągania celów zdrowotnych.

deska do cytrusow prep pad

 

6. HAPIfork

HAPIfork to widelec elektroniczny, który pomaga monitorować i śledzić swoje nawyki żywieniowe. Mierzy jak długo zajęło nam jedzenie, ilość „widelców”/porcji i czas w między porcjami. Następnie przesyła tej informacji do aplikacji za pośrednictwem USB lub Bluetooth, aby monitorowac twoje postępy podczas odchudzania.

ewidelec hapifork

 

 

 

7. Siemens eksperess do kawy połączony ze smartfonem

 

Siemens nie jest w branży gadżetów. Tworzy rzeczywistą infrastrukturę kuchenną. Jednak ma kilka urządzeń, które są połączone z aplikacjami. Ten ekspres do kawy jest jednym z nich. Naciskasz przycisk na telefonie obok swojego łóżka i poranne espresso gotowe!

 

express do kawy podlaczony do internetu

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>